ردکردن این

برند مجیک شف

ستین کارا سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مجیک شف در تمامی مناطق تهران با استفاده از تعمیرکاران مجرب و متخصص، تعمیرات لوازم خانگی مجیک شف را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اورجینال و اصلی به شما ارائه می نماید.

تعمیر گاز مجیک شف

تعمیر هود مجیک شف

تعمیر فر مجیک شف

تعمیر گاز مجیک شف

تعمیر هود مجیک شف

تعمیر فر مجیک شف

در سال ۱۸۵۰ میلادی، مهارجر آلمانی به نام جان رینگن وارد آمریکا شد و تجارتی را در سنت لوییس میسوری آغاز کرد و به تدریج رونق گرفت. همچنین در سال ۱۸۷۰، شریکی به نام جورج آگوست کال که در سال ۱۸۶۷ از آلمان به آمریکا آمده بود پیدا کرد.

هدف اصلی این کسب و کار فروش لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی و اجاق و فر بود که این فرها را وعده‌­ی سریع می­ نامیدند. در سال ۱۸۸۱، جورج کال توانست باجناق‌­های خود به نام‌­های چارلز و لوییز را راضی کند تا مغازه­ ای راه‌­اندازی کنند که اجاق گاز تولید می ­کند. این چهار شریک در نهایت دو شرکت اجاق وعده‌­ی سریع و شرکت اجاق رینگن را تاسیس کردند.

 رشد این دو شرکت در طی سال­های ۱۸۸۰ تا ۱۸۹۰ میلادی منجر به بهم پیوستن سایر شرکت‌­های اجاق گاز در سنت لوییس، شیکاگو و کلیولند در سال ۱۹۰۱ شد تا در نهایت یک شرکت اجاق گاز امریکایی به طور واحد محصولاتی وارد بازار کند.

این شرکت آمریکایی اولین بار توانست اولین اجاقی که دارای فر با دستگاه تنظیم دما بود را در سال ۱۹۱۴ وارد بازار کند. در سال ۱۹۲۹ این شرکت شروع به استفاده از نام تجاری مجیک شف نمود. نام مجیک شف به عنوان برند تولید اجاق و فر به اندازه­‌ای موفق ظاهر شد که شرکت اجاق آمریکایی نام خود را در سال ۱۹۵۱ به مجیک شف تغییر داد.

این شرکت به دلیل تولید اجاق­ گازی هم­چنان مشهور باقی ماند اما تلاش برای گسترش و تولید سایر محصولات و لوازم خانگی آنها ناکام ماند.

همکاری با شرکت‌های فعال در صنایع غذایی

در سال ۱۹۵۷، این شرکت با بازارهای غول ­آسای صنایع غذایی در کالیفرنیا همکاری خود را آغاز کرد. در سال ۱۹۵۸، شرکت مجیک شف به صنایع دیکسی (Dixie Products) فروخته شد که شرکت کوچکی در تولید اجاق در کلیولند و تنسی بود.

شرکت مجیک شف تا سال ۱۹۸۶ به عنوان ۲۴۹ امین شرکت صنعتی بزرگ در جهان بود که به Maytag فروخته شد. مجیک شف هم­چنین مایکروفرهای خانگی و سیستم تهویه هوا نیز تولید کرد که عملیات فرآیندی آن در سال ۱۹۸۸ به Lennox International فروخته شد.

از طرفی، شرکت Whirlpool Corporation در سال ۲۰۰۶ شرکت Maytag را خریداری کرد. در نهایت، مجیک شف به CAN International  واگذار شد که در تولید لوازم خانگی فعالیت می­ کرد و بازارهای کوچک لوازم خانگی از برندهای مختلف و با نام­‌های متعدد را اداره می‌­نمود.

نحوه تماس با نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی مجیک شف در تهران

ستین کارا سرویس به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به تمامی عزیزان ساکن تهران می باشد تا مشکلات هود، گاز و فر شما را بر طرف سازد.

با استفاده از شماره تلفن زیر می توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی مجیک شف در تهران تماس بگیرید.

شماره تماس: 28428850-021

چرا برای تعمیرات لوازم خانگی مجیک شف ستین کارا سرویس را انتخاب کنیم؟

پشتیبانی و مشاوره رایگان

با استفاده از خدمات ستین کارا سرویس می توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره رایگان ستین برای انجام تعمیرات لوازم خانگی خود استفاده کنید.

تضمین کیفیت و قیمت

تیم ستین هر روزه در تلاش برای ارتقا کیفیت خدمات خود بوده و تضمین می کند با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت این خدمات را ارائه دهد.

تیم متخصص و با تجربه

ستین کارا سرویس متشکل از تیمی متخصص و با تجربه در سریع ترین زمان تعمیرات انواع اجاق گاز، هود و فر شما را انجام می دهد.

سوالات متداول

چرا گاز روشن نمی شود؟
ممکن است ترموکوپل آن خراب باشد.
چرا هود روشن نمی شود؟
ممکن است موتور آن سوخته باشد.
چرا فر روشن نمی شود؟
ممکن است المنت آن خراب باشد.

کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب ستین کارا سرویس در سریع ترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر شده و نسبت به تعمیر و نظافت لوازم شما اقدام کنند

Open chat
میتونم کمکت کنم؟
سلام
چطوری میتونم کمکت کنم؟