ردکردن این

برند تکنوگاز

ستین کارا سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تکنوگاز در تمامی مناطق تهران با استفاده از تعمیرکاران مجرب و متخصص، تعمیرات لوازم خانگی تکنوگاز را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اورجینال و اصلی به شما ارائه می نماید.

تعمیر گاز تکنوگاز

تعمیر هود تکنوگاز

تعمیر فر تکنوگاز

تعمیر گاز تکنوگاز

تعمیر هود تکنوگاز

تعمیر فر تکنوگاز

۶۰ سال پیش در فروشگاهی در ایتالیا، دو برادر بسیار باهوش از نبوغ خود استفاده کردند و با وجود اینکه تنها ۲۰ سال داشتند، برادران کانتینی به رویاهای خود جامه عمل پوشاندند. رویای آنها ایجاد انقلابی در لوازم آشپزخانه و آشپزی بود. ایده­ ی آن ها تلفیق اجاق گاز و فرگاز در یک قطعه بود که نام Mobilfronello به معنی اجاق گاز مبلی به آن داده شد.

این نوآوری به عنوان شعله ­ای بود که شرکت تازه­ کار تکنوگاز را فعال کرد زیرا این در شرایطی بود که سایر شرکت­ ها، دستگاه­ های مجزایی به عنوان مشعل می ­ساختند. در نتیجه، بسیار واضح است که اولین اجاق ساخته شده توسط این شرکت در واقع همان اجاق گاز مدرن امروزی به شمار می ­رود.

نمونه کامل طراحی و عملکرد هماهنگ در این دستگاه بی نظیر بیان شده است و شعار اصلی شرکت تکنوگاز این است که این محصول، برگ برنده­‌ی ما محسوب می ­شود. با ادامه­‌ی راه موسسان این شرکت، طراحان جدید نیز لوازم آشپزی و آشپزخانه مدرن و با طراحی چشمگیری به بازار ارائه می ­دهند که همگی دست ­ساز هستند.

نحوه تماس با نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی تکنوگاز در تهران

ستین کارا سرویس به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به تمامی عزیزان ساکن تهران می باشد تا مشکلات هود، گاز و فر شما را بر طرف سازد.

با استفاده از شماره تلفن زیر می توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی تکنوگاز در تهران تماس بگیرید.

شماره تماس: 28428850-021

چرا برای تعمیرات لوازم خانگی تکنوگاز ستین کارا سرویس را انتخاب کنیم؟

پشتیبانی و مشاوره رایگان

با استفاده از خدمات ستین کارا سرویس می توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره رایگان ستین برای انجام تعمیرات لوازم خانگی خود استفاده کنید.

تضمین کیفیت و قیمت

تیم ستین هر روزه در تلاش برای ارتقا کیفیت خدمات خود بوده و تضمین می کند با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت این خدمات را ارائه دهد.

تیم متخصص و با تجربه

ستین کارا سرویس متشکل از تیمی متخصص و با تجربه در سریع ترین زمان تعمیرات انواع اجاق گاز، هود و فر شما را انجام می دهد.

سوالات متداول

چرا گاز روشن نمی شود؟
ممکن است ترموکوپل آن خراب باشد.
چرا هود روشن نمی شود؟
ممکن است موتور آن سوخته باشد.
چرا فر روشن نمی شود؟
ممکن است المنت آن خراب باشد.

کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب ستین کارا سرویس در سریع ترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر شده و نسبت به تعمیر و نظافت لوازم شما اقدام کنند

Open chat
میتونم کمکت کنم؟
سلام
چطوری میتونم کمکت کنم؟